خرید تابلو ترافیکی

تابلو اسامی معابر دیوار کوب که در دسته تجهیزات ترافیکی جای دارد معمولا در اندازه 80*33 سانت ساخته شده و زمینه این تابلو های ترافیکی از ورق دو میلی متر با رنگ الکترواستاتیک  می باشد. تابلوهای نشان دهنده اماکن در ابعاد 100*40 سانت و به صورت پیکانی  ساخته میشود. تابلو اماکن به جهت معرفی مکان خاص از قبیل بیمارستان، داروخانه، کتابخانه و... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تابلو ترافیکی 8 ضلعییا همان تابلو ایست از تجهیزات ترافیکی دارای شبرنگ رده مهندسی (1ساله، 3ساله، 5 ساله، 7ساله و 10 ساله) می باشد. تابلو ایست، در انتهای راه فرعی و نزدیک راه اصلی نصب شده و به جهت احتیاط به رانندگان دستور ایست می دهد، همچنین در محیط های شهری و برون شهری، شهرداری اداره راه و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تابلو های ترافیکی از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که به منظور آگاه ساختن رانندگان از خطرات احتمالی مسیر و اطلاع رسانی در جهت امکانات، محدودیت ها و شرایط مسیر استفاده می شود که تابلو ورود ممنوع قطر 60 نیز در این دسته جای دارد، اما به طور کلی دسته تابلو ترافیکی در دو نوع تابلوهای معابر شهری و تابلوهای جاده ایساخته می گردد.

 

تابلو جاده لغزنده در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم است.حتی اگر پوشش تابلو شکستگی پیدا کند از زنگ زدن محفوظ می ماند. چون این تابلو ها از جنس گالوانیزه هستند و این امر سبب شده تا در برابر گرما و سرما مقاوم باشند. تابلو فریم دار مثلثی داری ارتفاع 90 سانتی می باشد.که اصلی ترین و تخصصی ترین قسمت تابلو های راهنمای مسیر قسمت شبرنگ آن است.

 

تابلو حاشیه نما جزو یکی از تجهیزات ترافیکی است که در دسته بندی تابلو های آگاهی دهنده قرار دارد. این تابلو جهت کنترل محدوده های ترافیکی مورد استفاده قرار می گیرد . اندازه و ابعاد تابلو جهت نما به راست 60*30 است .جنس بدنه ی تابلو ترافیکیحاشیه نما از گالوانیزه اصل یا ورق روغنی بوده که این امر باعث شده این تابلو از زنگ زدگی مصون بماند.

 

تابلو محل عبور دانش آموزان از جمله تابلوهای ترافیکی اخطاری می باشند که پیغامی را مبتنی بر وجود خطری در محوطه ای که نصب شده اند به اطلاع رانندگان می رسانند. این تابلو راهنمایی رانندگی همان طور که از نامش پیداست در نزدیکی مدارس و معابری که احتمال عبور دانش آموزان می باشد نصب و استفاده می شود.