imenterafficccc
درباره وبلاگ
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 1893
تعداد نوشته ها : 75
تعداد نظرات : 1

خرید آینه محدب ترافیکی

آینه محدب ترافیکی رانندگی تک چشم یا آینه مخصوص کد 17، برای افزایش دید رانندگان و با مجوز سازمان راهنمایی و رانندگی مورد استفاده قرار می گیرد. آینه محدب تک چشم با توجه به نیاز رانندگان در دو قسمت قابل نصب می باشد:

1- در زیر آینه جلوی خودرو از داخل نصب می گردد که زاویه آن به نحوی است که از ستون جلو سمت راست تا ستون وسط سمت راست راننده را پوشش می دهد.

2- بر روی شیشه عقب از داخل، که محل نصب پایه آن در بالای گوشه سمت راست شیشه عقب 15 سانتیمتر به چپ و 15 سانتیمتر به سمت پایین نصب میگردد و زاویه آن به نحوی است که سمت چپ خودرو را از ستون عقب چپ تا ستون وسط سمت چپ پوشش دهد

آینه محدب ترافیکی قطر 60 دارای قیمت مناسبی است. این آینه در مواقعی که احتمال کمتری برای ضربه دیدن آینه ترافیکی وجود دارد، از آینه ترافیکی شیشه ای استفاده می شود.سایز استاندارد آینه محدب که در پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود آینه محدب قطر 60 سانت می باشد. همچنین می توان از سایز های 40، 50 و 70 سانت نیز استفاده نمود.

 

آینه محدب فریم دار پلی کربنات قطر 60 دارای انواع شیشه ای و پلی کربنات هستند . آینه محدب شیشه ای از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. آینه محدب ترافیکی پلی کربنات نشکن بوده و همچنین شفاف تر و با دید مناسب تری می باشد.سایز استاندارد آینه محدب که در پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود آینه محدب ترافیکی فریم دار پلی کربنات قطر 60 می باشد. همچنین می توان از سایز های 50 و 70 سانت نیز استفاده نمود.

 

آینه محدب فریم دار پلی کربنات قطر 80 یکی از بهترین انواع آینه های محدب ترافیکی است که برای ایجاد میدان دید کافی، طراحی و ساخته شده است. آینه ترافیکی با گسترش میدان دید، تمام نقاط کور را برطرف می کند و اجازه می دهد کاربر، یا راننده بتواند دیدی وسیع در تمام زوایا داشته باشد.آینه ترافیکی و جاده ای پلی کربنات، بدنه ای نشکن و بسیار مقاوم دارد که می تواند به راحتی تغییرات دما در طول سال و همچنین آسیب های احتمالی ناشی از قرار گرفتن در فضای آزاد را تحمل کند. آینه ترافیکی از ضخامت مناسبی برخوردار است و همین مساله استحکام این محصول را تشدید می کند.

 

آینه محدب ترافیکی فطر 70 دارای انواع شیشه ای و پلی کربنات هستند. آینه محدب ترافیکی پلی کربنات، نشکن بوده و شفاف تر و با دید مناسب تری نسبت به نوع شیشه ای می باشد. آینه محدب شیشه ای دارای قیمت ارزان تر بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.سایز استاندارد آینه محدب که در پارکینگساختمان ها استفاده می شود آینه محدب قطر 60 سانت می باشد. همچنین می توان از سایز های 50 و 70 سانت نیز استفاده نمود

 

آینه محدب و مقعر کاریکاتوری برای بازی و سرگرمی طراحی شده است. ابعاد محتلفی از آن وجود دارد و هر کدام از آنها فرم بدم را به شکل خاصی در می آورد.

 

خرید بشکه ترافیکی

بشکه ایمنی85 سانتی را به عنوان جداکننده در خروجی بزرگراهها و خیابانها به جهت مشخص نمودن نمای مسیر، استفاده می کنند . بشکه ترافیکی در اندازه ها و سایز های مختلف  و بر حسب مقدار ماده تزریق شده به آن تولید می گردد. ایمن ترافیک کالا، بشکه ترافیکی 85 سانتی را معرفی می کند. این محصول، جهت ایمن سازی راه بند های عمرانی بسیار مناسب می باشد.

 

بشکه ایمنی7کیلویی در خروجی بزرگراهها و خیابانها جهت نمای مسیر استفاده می شود . این محصول در اندازه ها و سایز های مختلف و بر حسب مقدار ماده تزریق شده به آن تولید می گردد . بشکه ایمنی ترافیکی7 کیلوییمناسب جهت ایمن سازی راه بند های عمرانی می باشد .

 

بشکه ترافیکی105سانتی متری یکی از تجهیزات ترافیکی به شمار می آید، امروزه تجهیزات ترافیکی که شامل جداکننده ترافیکی و یا جداکننده ایمنی است که کمک شایانی به کنترل ترافیک، جلوگیری از تصادفات و آسیب های ناشی از آن کرده است. همان طور که می دانیدیکی از تجهیزات ایمنی ، بشکه ایمنی 105 سانتی متری است. جنس بشکه ایمنی 105 سانتی متری مواد پلی اتیلن فوق العاده با کیفیت و درجه یک می باشد.

 

تولید کننده بشکه پلاستیکی ترافیکی با در نظر گرفتن اصلاحات محیط زیستی در تولید بشکه ترافیکی از پلی اتیلن مرغوب سنگین با گرید مناسب استفاد ه کرده است. رنگ زرد به کار رفته در طراحی بشکه های ایمنی ترافیکی باعث جلب توجه رانندگان محترم از فاصله زیاد می شود. این رنگ قوی در شب نیز انعکاس کننده قوی نور است و مناسب ترین جدا کننده خیابان برای محیط های کم نور می باشد.

 

بشکه ترافیکی ایمنی، نوعی از جداکننده ها است که برای مسدود و محدود کردن مسیرها به طور موقتی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با بهره گیری از متریال مناسب و در حجمی حساب شده، طراحی گشته و تمامی استانداردهای ساخت در تولید آن رعایت شده است.

 

 

ایمن ترافیک کالا

ایمن ترافیک کالا عرضه کننده انواع تجهیزات ترافیکی، تجهیزات ایمنی و مبلمان شهری در ایران است. این برند تلاش دارد محصولاتی با کیفیت مناسب را تولید نموده و به صورت بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار دهد. با ایجاد فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا توانسته است قدم های مثبتی در این زمینه بردارد. فروش آنلاین محصولات و ارسال آن به محل از جمله مزایا این سایت است. بیشتر تجهیزات موجود در این سایت نیاز به نصب دارند. در صورت تمایل می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا نصابان ذبده این شرکت در محل حاضر شده و با زیر سازی اصولی محصولات را نصب نمایند.گارانتی کیفیت کالا و سلامت کالا ارائه شده توسط شرکت نشاندهنده کیفیت مناسب محصولات این برند ایرانی است.درادامه شما را بیشتر با محصولات و تنوع آنها آشنا خواهیم نمود.

تجهیزات ترافیکی

همانطور که می دانید نصب اصولی و درست تجهیزات ترافیکی باعث کاهش تصادفات رانندگی خواهد شد. ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع استوانه ترافیکی، کله قندی، تابلو ترافیکی، انواع چراغ راهنمایی و رانندگی، سرعتگیر، بشکه ترافیکی و نیوجرسی می باشد. استوانه و کله قندی تولید شده در این برند در سایزهای استاندارد تولید شده و در انواع کف لاستیکی، قبلا دار، زنجیر دار و شبرنگ دار به فروش می رسد. تابلو ترافیکی از ورقه های فلزی و در ابعاد و اشکال مختلف تولید شده و در فروشگاه اینترنتی به فروش می رسد. چراغ راهنمایی و رانندگی در مدل های تک خانه، دوخانه، سه خانه و جهت نما در مدل هایچراغ راهنمایی سولار، چراغ راهنمایی ال ای دی، چراغ راهنمایی لامپی به فروش می رسد. بشکه ترافیکی این برند در ابعاد مختلف و در مدل های در دار و شبرنگ موجود می باشد. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به این سابت به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

 
فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا

تجهیزات ایمنی

تجهیزات ایمنی با دو هدف ایجاد راحتی و حفظ امنیت طراحی و تولید می شوند. ایمن ترافیک نیز با نیاز سنجی از کارگران و کارفرمایان به تولید انواع لباس کار، کفش کار، کلاه کار و دستکش کار اقدام نموده است. لباس کارهایی در مدل های کاپشن و شلوار، دو بنده و یکسره و روپوش تولید شده در این برند از پارچه های مختلف هستند. کفش کار تولید شده در این برند از چرم ایرانی و با کیفیت دوخته شده و در پنجه اکثر آنها از پنچه فولادی استفاده شده است. کلاه کار در این برند با الگو برداریاز برندهای مطرح دنیا انجام شده است. تنوع مناسبی از انواع کلاه ایمنی را در این فروشگاه اینترنتی خواهید یافت. دستکش ایمنی در این برند در مدل های مختلف و با استفاده از متریال مقاوم همچون چرم ایرانی، پلاستیک لاتکس و PVC، و زنجیر فلزی ساخته شده اند. با بازدید از سایت ما اطلاعات بیشتری به دست خواهید آورد.

فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا

مبلمان شهری

مبلمان شهری جهت آسایش و رفاه حال شهروندان و همچنین زیبا نمودن شهر طراحی و تولید می شود. مبلمان شهری شامل آیتم هایی همچون نیمکت پارکی، گلدان شهری، لوازم ورزشی پارکی و تاب سرسره پارکی می شود. گلدان شهری تولید شده در این برند در مدل های فایبر گلاس، بتنی، سیمانی، سنگی و کامپوزیت می باشد. نیمکت پارکی فلزی، بتنی، سیمانی، چوبی و فلزی در مدل های متفاوت در این برند ساخته می شود. لوازم ورزشی تولید شده از آلیاژ فولاد ساخته شده و رنگ الکترواستاتیکی آن ماندگاری آن را افزایش داده است. تاب سرسره پارکی در ابعاد مختلف و به کمک پلاستیک و فلز ساخته شده است. تاب سرسره ویلایی نیز می تواند زینت بخش باغ و ویلا و یا حتی حیاط منزل شما باشد. با تماس با مشاوران ما می توانید از مشاوره رایگان استفاده کرده و خرید بهتری داشته باشید.

فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا

X