imenterafficccc
درباره وبلاگ
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 1883
تعداد نوشته ها : 75
تعداد نظرات : 1

مهمترین مشخصات آبخوری بتنی

با توجه به مطالب پیشین، مشخص شد که استفاده از آبخوری بتنی برای سازندگان صرفه اقتصادی بسزایی دارد. قیمت آبخوری پارکی  بتنی نسبت به دیگر انواع مناسب تر است.  امروزه آبخوری ها نه تنها به عنوان وسیله ای برای رفع نیاز شهروندان، بلکه به عنوان یکی از اجزای مهم در طراحی های مدرن شهری مطرح شده اند. از این رو طراحان را بر آن داشته است که از آبخوری جهت تحولاتی در جلوه های بصری استفاده کنند. با گذری در مناطق مختلف تفریحی شاهد آبخوری هایی خواهید بود که تاثیر زیادی بر زیبایی محیط داشته اند. در بسیاری از شهرهای توریستی مطرح جهان، از انواع آبخوری ها در اشکال مختلف به عنوان یکی از جاذبه های موثر گردشگری استفاده می شود. با این تفاصیر می توان گفت یکی از مهمترین مشخصات آبخوری بتنی، نوع طراحی آن است که در ادامه به طور مفصل به آن پرداخته می شود.

مزیت کامپوزیت بتنی در شکل پذیری آن است. این ماده مدتی پس از قالبگیری و خشک شدن همچون سنگ سخت می شود. این ویژگی سبب شده است از آن برای ساخت بسیاری از تجهیزات مبلمان شهری استفاده شود. به لطف این ویژگی بتن، امروزه انواع آبخوری بتنی در اشکال متنوع و زیبا ساخته می شود. نکته ای که در ساخت آبخوری بتنی باید رعایت شود، استفاده از مواد با کیفیت برای ساخت کامپوزیت است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و دقت در ساخت آبخوری بتنی مانع از ترک خوردن این اجزاء و کاهش طول آنها می شود. پارک های شهری مکانی الگو برداری شده از طبیعت هستند. بنابراین تمامی اجزای آنها همچون کفپوش و نیمکت ها و انواع آبخوری ها باید به چشم اجزای طبیعت دیده شوند. آبخوری های بتنی ذاتا برگرفته از طبیعت هستند و با یک طراحی و زنگ آمیزی هوشمندانه این استعداد را خواهند داشت که به عنوان عضو موثری در فضای پارک بدرخشند.

ویژگی های شیر آبخوری

شیر آبی که برای آبخوری استفاده می شود، باید به راحتی قابل باز و بسته شدن باشد. تا تمامی گروه های سنی با اعمال قدرت اندکی قادر به استفاده از آن باشند. استانداردهای مربوط به ابعاد آبخوری بتنی باید رعایت شود. پس شیر آبخوری باید بین 85 تا 95 سانتیمتر از سطح زمین ارتفاع داشته باشد. این عدد متناسب با ارتفاع ویلچر مشخص شده است. مناسب ترین شیر آب برای استفاده در اماکن عمومی، مدل های خودکار است. شیر آب دکمه ای که به طور خودکار بسته می شوند، برای جلوگیری از هدر رفتن آب گزینه مناسبی هستند. حوضچه آبخوری باید به شکلی طراحی شود که مانع جمع شدن آب شود. آب جمع شده گاها منجر به تجمع آلودگی می شود. فاصله شیر آب از حوضچه باید به حدی باشد که ظرف یا بطری آب به شکل مناسبی در زیر آن جای گیرد.

کلام آخر

در صورت نیاز به دریافت مشاوره در زمینه نحوه انتخاب جنس آبخوری پارکی و شیر آب آن می توانید با شماره های داخل سایت ایمن ترافیک کالا  تماس بگیرید.

کفش کار کاوه عرضه شده در گروه تجهیزات ایمنی فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا ، دارای زیره تزریقی پییو است که در برابر مواد روغنی و نفتی از پا و انگشتان پا بخوبی محافظت می­کند و نیز مانع از خوردگی و از بین رفتن این محصول توسط اسیدها میشود.

 

کفش کار مارکو دارای کفه پییو تزریقی است که مقاومت بسیار زیادی در برابر مواد تیز و برنده داشته و از سایش و لغزش کفش ایمنی در محیط کاری جلوگیری می کند. همچنین مانع از تجمع الکتریسیته ساکن در کفه کفش می شود.

 

کفش کار البرز یکی از جدید ترین کفش ها از انواع کفش ایمنی است که کارایی بالایی در زمینه هایی مثل : ( عمران ، ساخت و ساز ، صنعت ، کار در فضاهای آزاد و ... ) دارد. ظاهر زیبا و شکیل این کفش سبب شده تا کفش ایمنی علاوه بر اینکه در محیط کار استفاده شود در سایر مکان های دیگر هم مورد استفاده قرار بگیرد.

 

کفش کار مدل کاویان ساق کوتاه از چرم با کیفیت و عالی تولید شده است که بسیار راحت و بدون حساسیت می باشد. استفاده، نگهداری و شستشوی این کفش کار به علت متریال مصرف شده در آن ضد آب است. همچنین این کفش ایمنی از پاها در برابر گرما و سرما محافظت میکند.

 

کفش کار مدل کاویان ساق بلند، نمونه ای بسیار باکیفیت است. این کفش ایمنی دارای رویه چرم تقویت شده ای است که تحمل فشار و ضربه ی بالا را خواهد داشت. کفی کفش ایمنی تبریز با جدیدترین فناوری ها تولید شده و دچار لغزش و لیزخوردگی نمی شود.

 

کفش کار سبلان، بسیار با کیفیت بوده و رویه ی چرم محکمی دارد. این رویه چرم در برابر سوراخ و پارگی حاصل از برخورد با اشیا تیز مقاوم است. کفش ایمنی چرم تبریز در برابر سقوط اشیا از پای شخص استفاده کننده مراقبت می کند.

 

 

 

انواع آینه محدب

همانطور که گفتیم آینه های محدب ساختار پیچیده ای ندارد اما با این حال انواع مختلفی از آن وجود دارد که از لحاظ کارکرد و محل نصب آن ها در مکان های مختلف با هم تفاوت دارند. خرید آینه محدب ترافیکی بر اساس مدل های آن برای مکان های متفاوت است و باید قبل از خرید موقعیت را بررسی نمایید.

آینه محدب از لحاظ کاربردی به دو دسته تقسیم می شوند.

آینه محدب ترافیکی

آینه های محدبی که برای نصب در خیابان ها، سر پیچ جاده ها و تونل ها مناسب است را اصطلاحا آینه محدب جاده ای و یا آینه محدب ترافیکی گفته می شود. با خرید آینه محدب ترافیکی مناسب و نصب آنها در مکان مناسب و انتخاب قطر مناسب آینه می توانید به مقدار زیادی از تصادفات جلوگیری شود.

آینه محدب پارکینگی

آینه هایی که در مکان های بسته همچون پارکینگ و انبارها استفاده می شود آینه محدب پارکینگی می‌نامند. این آینه ها چون در مکان سر بسته نصب می شود می تواند کیفیت پایینی داشته باشد اما قطر آینه محدب باید طوری انتخاب شود که دید کاملی به رانندگان بدهد.

آینه محدب را از لحاظ جنس آینه به دسته های زیر تقسیم می نمایند.

آینه محدب شیشه ای

از آینه محدب شیشه ای در جاده ها و خیابان ها و پارکینگ ها استفاده می‌شود. همانطور که می‌دانید شیشه در رطوبت ممکن است لک شود و در برابر تغییرات دمایی مقاومت کمی دارد. از این رو از آینه محدب شیشه ای بیشتر در شهرها و پارکینگ ها استفاده می‌شود. قیمت آینه محدب شیشه ای نسبت به دیگر آینه ها ارزان تر است. شما می‌توانید آینه محدب شیشه ای را در قطرهای متنوع، با فریم و یا بدون فریم تهیه نمایید.

آینه محدب استیل

استیل ورقه ای شفاف است که قادر است تصاویر را به وضوح بزرگ نماید. همانطور که می‌دانید استیل را جزء مقاومترین انواع فلز در برابر رطوبت، سرما و گرما می‌دانند. استفاده از استیل در ساخت آینه محدب ترافیکی و پارکینگی این مزیت را دارد که در هر شرایط آب و هوایی بتوانید دید کاملا خوبی به جاده داشته باشید و در صورت برخورد خودروهای معمولی و سنگین امکان شکستن و ضربه خوردن به آن کمتر از انواع دیگر است. آینه محدب استیل فقط در قطر 80 سانتیمتری طراحی و ساخته می شود. نصب آینه محدب استیل در جاده های مه آلود بهترین گزینه برای افزایش دید رانندگاه به شمار می‌آید.

آینه محدب اکریلیک

این نوع آینه محدب نیز از انواع مقاوم به شمار می‌رود و بیشتر در انبارها و پارکینگ هایی که نقاط کور دارند به کار می‌آید. با نصب آینه محدب اکریلیک در انبارها به لیفت تراک ها این امکان داده می‌شود که با دید باز در داخل انبار حرکت نماید.

کلام آخر

فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا عرضه کنندهانواع آینه محدب ترافیکی، پارکینپی و خودرو می باشد.

 

لباس کار ایران خودرو از مدلهای پرفروش لباس کار است. لباس کار ایران خودرو از جنس فیلامنت ویسکوز و پلی استر پنبه تهیه شده است که مقاومت بالایی در برابر پارگی، حرارت و سایش دارد. پلی استر مورد استفاده برای ساخت این لباس ترکیبی از ۳۰% پلی استر ۷۰% پنبه است. پارچه با بافت کچره با تراکم بالا و نخ چهل‌دولا برای استحکام دهی بیشتر به لباس کار دوخته شده است.

 

لباس کار یکسره دوبنده با پوشش پاها و ناحیه شکم و قفسه سینه برای مصارف عمومی و تعمیراتی مناسب است. استفاده از این نوع لباس کار در فصل های گرم پیشنهاد مناسب تری است. این لباس با جنس فیلامنت پلی استر و پنبه از مقاومت نسبی در برابر عوامل جرقه، پارگی و سوختگی برخوردار است.

 

لباس کار کارگری به عنوان پوششی ایمن در برابر آسیب ها و آلودگی­ های محیطی عمل می کند. از این رو باید از استحکام مطلوبی برخوردار باشد. کارگر فارغ از محیطی که در آن مشغول به کار است، باید از تجهیزات ایمنی برای حفظ سلامت خود استفاده کند. لباس کار کارگری از جنس فیلامنت و پلی استر پنبه ( 70% پنبه و 30% پلی استر) ساخته شده است.

 

لباس کار خلبانی از جمله لباس های ایمن و استاندارد برای مصارف کارگاهی است. این لباس در طرح ها و سایزهای مختلف برای افراد مختلف قابل استفاده است. پارچه مورد نظر تهیه شده از الیاف فیلامنت کجراه و پلی استر پنبه است که از قیمت مناسب و مقاومت بالایی برخوردار است.

 

لباس کار alfa با استحکام و دوام بالایی که دارد، برای محافظت از بدن در برابر آسیب ها گزینه کاملا مناسبی است. ترکیبی از 70% فیلامنت پنبه و 30% پلی استر خواص منحصر به فردی نظیر مقاومت سایشی بالا، براقیت، عایق حرارتی، ضد جرقه، و ضد باکتری و قارچ برای لباس کار فراهم نموده است.

 

لباس جوشکاری ساخته شده از الیاف پلی استر و کتان است که محافظت بالایی در برابر آسیب های محیطی خواهد داشت. مطابق با استاندارد بین المللیCE، جنس لباس کار جوشکاری دارای خواص ضد جرقه و عایق است. نخ مورد استفاده در دوخت لباس جوشکاری از جنس متا آرمید و نومکس است.

لباس کار ایران خودرو از پارچه کج راه ساخته می شود که در برابر نفوذ آب به داخل لباس کار محافظت کرده و مانع از آسیب های احتمالی وارده به درون لباس کار مهندسی می شود.در برخی موارد لباس کار ایران خودرو از کاپشن و شلوار ایمنی یکسره و بهم پیوسته ساخته می شود.

 

جنس لباس کار یکسره دوبنده باید متناسب با محیط کاری انتخاب شده و بتواند مقاومت لازم را در برابرآسیب های خارجی داشته باشد. بنابراین لباس کار یکسره مهندسی از جنس پنبه و الیاف طبیعی یا الیاف مصنوعی و درصدی ازالیاف طبیعی ساخته می شود.

 

لباس کار کارگری از جنس پنبه و پلی استر ساخته می شود که باعث خنک نگه داشتن فضای درون لباس کار شده و همچنین باعث سبکی و راحتی لباس کار مردانه کارگری در ساعات کاری طولانی مدت می شود.

 

لباس کار خلبانی با استفاده از کتان، پلی استر پنبه ای، پلاستیک و ویسکوز دوخته می شود. این مدل لباس کار تمام بدن را پوشش می دهد. این لباس کار برای افرادی که در جوشکاری، قالیشویی، کارواش و تمام مشاغلی که در آن فرد در شرایط سخت مشغول به کار است مناسب می باشد.

 

لباس کار alfa از الیاف طبیعی و در مواردی، الیاف طبیعی و درصدی الیاف مصنوعی ساخته می شود؛ که مقاومت و ماندگاری این لباس کار مهندسی را بالا برده و باعث افزایش طول عمر محصول نام برده می شود.  لباس کار مهندسی از مواد اولیه متفاوتی ساخته می شود که می تواند پاسخگوی نیاز افراد در محیط های کاری گوناگون باشد.

 

لباس کار الفا شبرنگ دار نیز مانند لباس کار alfa از الیاف طبیعی دوخته شده است و نوار شبرنگ نصب شده در سینه لباس کار، آن را برای استفاده افرادی که در تاریکی فعالیت دارند مناسب نموده است.

 

 

لباس کار خلبانی

لباس کار خلبانی از پرکاربردترین لباسهایی است که در مشاغل مختلف مانند تعمیرگاه، کارگاهها و مراکز صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. لباس کار خلبانی از جمله  تجهیزات ایمنی محسوب می شود که استفاده از آن در مشاغل سخت و پر تحرک الزامی است.از مزایای استفاده از این لباس، حفظ جان افراد ویا کاهش آسیب دیدگی از خطرات احتمالی در حین کار است.

لباس کار خلبانی به صورت سرهمی تولید می شود. پارچه ی به کار رفته در آن فیلامنت کجراه است که الیاف به کار رفته در آن به صورت طبیعی یا درصدی از الیاف طبیعی ومصنوعی ساخته می شود. میزان الیاف طبیعی به کار رفته در لباس کار خلبانی بر مرغوبیت آن می افزاید.لباس کار خلبانی به دلیل تراکم بالا در پارچه مورد استفاده، ضد چروک، ضد حساسیت ودر برابر گرما وحرارت مقاوم است.ثابت بودن رنگ و عدم آبرفت پارچه نیز در آن حائز اهمیت است. قیمت لباس کار خلبانی از جنس پارچه استفاده شده در دوخت آن متاثر است.

در قسمتهای مختلف لباس جیب هایی با سایزهای مختلف روی سینه، بازوها، پهلوها، پاها قرار داده شده است؛ تا افراد بتوانند به راحتی وسایل خود را در آنها قرار داده و با صرف کمترین زمان ممکن به ابزارو وسایل مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. برای راحتی درپوشیدن لباس به جای دکمه از زیپ استفاده می شود. از محاسن طراحی یکسره لباس کار خلبانی می توان به عدم ورود آلودگی های محیط کار مانند روغن و مواد نفتی به درون آن و گرم نگه داشتن افراد در فصل سرد سال اشاره کرد.

برندهای متعددی در کشور در تولید لباس کار یکسره خلبانی فعالیت می کنند این لباس در سایز های مختلف، استاندارد ورنگبندی متنوع تولید می شود. خرید لباس کار خلبانی به صورت انلاین از فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا مقدور می باشد.

لباس کار ایران خودرویی

لباس کار ایران خودرویی یکی از پرکاربردترین انواع لباس کار است. این محصول در دو فرم کاپشن شلوار و پیراهن شلوار تولید می شود. در قسمت جلویی انواع کاپش شلوار این لباس، زیپ تعبیه شده است و دارای یک جیب بر روی سینه و دو جیب در قسمت های جانبی می باشد. قسمت کمر در شلوار این لباس به صورت کشدار است. این موضوع امکان تنظیم سایز کمر را برای کاربران به وجود می آورد. طراحی و ضخامت لباس به گونه ای است که از نفوذ آلودگی های محیط کار به داخل لباس جلوگیری می کند. با استفاده از این لباس می توانید تمام قسمت بدن خود را در مقابل نفوذ آب و مواد نفتی و ... محافظت نمایید.

در تهیه این محصول از پارچه فلامنت کجراه استفاده شده است. البته درصدی پنبه و پلی استر نیز در تهیه آن به کار می رود. متریال به کار رفته در تهیه لباس کار ایران خودرو، باعث شده تا لباس وزن سبکی داشته باشد و از عرق کردن کاربران حین کار جلوگیری شود. با توجه به ضخامت پارچه و ماندگاری آن، این لباس دارای طول عمر بالایی است.قیمت لباس کار ایران خودرو بر اساس دو فاکتور تعیین می شود. یکی قیمت پارچه کجراه و دیگری درصد الیاف طبیعی و مصنوعی به کار رفته در آن. با توجه به آن چه گفته شد، شما می توانید از این لباس کار، در صنایع مختلفی نظیر صنایع خودرو سازی، پتروشیمی، ساختمان سازی و ... استفاده کنید.

لباس کار ایران خودرو در رنگ بندی های متنوعی تولید می شود و افراد بسته به کار و سلیقه ای که دارند می توانند آن را تهیه کنند. اگر قصد خرید لباس کار ایران خودرو دارید، می توانید از محصولات فروشگاه ایمن ترافیک کالا دیدن کنید. کارشناسان فروش این مجموعه با ارائه مشاوره های مفید، شما را در خرید لباس کار مناسب راهنمایی خواهند کرد.

کلاه ایمنی مهندسی

کلاه ایمنی مهندسی، یکی از گزینه های مناسب برای حفظ ایمنی سر مهندسان و کارگران می باشد. تولید کننده های این محصول در ساخت آن، از استانداردهای جهانی تبعیت می کنند تا کلاهی با درصد ایمنی بالا به بازار ارائه نمایند. از آن جایی که این نوع کلاه کار، با استفاده از پلی اتیلن فشرده ساخته شده است، از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. به همین دلیل نیز می تواند سر مهندسین و کاربران دیگر را به هنگام سقوط اشیا، به خوبی محافظت کند. البته در ساخت برخی مدل های این کلاه، از پلیمرهای مخصوصی نیز بهره گرفته می شود. کلاه های ساخته شده با این پلیمرها، دارای استحکام و مقاومت بالاتری نسبت به انواع دیگر است. با توجه به این گفته، می توان دریافت که قیمت کلاه کار مهندسی، بر اساس متریال به کار رفته در ساخت آن، تعیین می شود.

سطح صیقل خورده ای که کلاه ایمنی مهندسی دارد، از شدت ضربات وارد شده می کاهد. چنانچه برای تهیه کلاه کار مهندسی به بازار تجهیزات ایمنی مراجعه کنید، می توانید آن را در رنگ بندی ها و در سایزهای متنوعی مشاهده نمایید. طبق استانداردهای ساخت کلاه ایمنی، این نوع کلاه کار، وزنی در حدود 400 گرم دارد. با این وزن سبک، گردن و سر کاربران به هیچ عنوان اذیت نخواهد شد. در قسمت بالایی این محصول، دریچه هوا تعبیه شده است. وجود این ویژگی سبب می شود تا سر مهندسان هنگام کار، عرق سوز نشود. خرید کلاه ایمنی مهندسی برای افرادی که در مشاغلی چون مهندسی، مکانیکی، کارهای مخابراتی و ساختمانی فعالیت دارند، توصیه می شود.

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید و عرضه کننده انواع تجهیزات ایمنی، کلاه ایمنی مهندسی را با قیمت بسیار مناسب و در رنگ بندیها و سایزهای مختلفی به فروش می رساند. با استفاده از مشاوره های ارزشمندی که کارشناسان این فروشگاه اینترنتی در اختیار شما قرار می دهند، می توانید خریدی مناسب و به صرفه داشته باشید. 

عینک ایمنی

افزایش جمعیت، افزایش نیازها و تغییر سبک زندگی بشر سبب شده است بشر برای تامین خواسته های خود به سمت صنعتی شدن متمایل شود. امروزه هر فردی در زندگی روزمره به نوعی با تجهیزات و ابزار صنعتی در ارتباط است. کار با تجهیزات صنعتی ممکن است برای افراد خطر آفرین باشد. از این رو استفاده از تجهیزات ایمنی، لازمه سلامت و طول عمر فرد خواهد بود. ابزاری نظیر کفش ایمنی، کلاه و لباس ایمنی و عینک ایمنی باید متناسب با نوع شغل انتخاب شوند. از حساس ترین اعضای بدن چشم ها هستند که در حین کار باید به سلامت آنها توجه کنیم. ورود ریزترین ذره آلودگی به چشم دید را مختل می کند و ممکن است باعث آسیب به چشم شود. اینجاست که عینک ایمنی جایگاه پر اهمیتی پیدا می کند. در ادامه با مشخصات و استانداردهای انواع عینک ایمنی و کاربردهای هریک بیشتر آشنا خواهید شد.

کاربرد عینک ایمنی

عینک ایمنی محدوده وسیعی از کاربردها را در میان مشاغل مختلف دارد. انواع فعالیت های هنری، تعمیراتی، ساخت و فعالیت های درمانی هریک به نوعی نیازمند تجهیزات عینک ایمنی هستند. اغلب مشاغلی که باید از عینک ایمنی استفاده کنند، شامل برشکاری و تراشکاری، جوشکاری، فعالیت های ریختگری و ... است. در محیط های کاری باید با تجهیزات کنترل گر، آسیب های احتمالی چشمی را به حداقل مقدار ممکن رساند. سپس برای رعایت اصولی ایمنی و اطمینان بیشتر کارکنان را موظف به استفاده از عینک ایمنی نمود. همچنین در حین موتورسواری، دوچرخه سواری و کوهنوردی باید با استفاده از این عینک ها از چشم محافظت نمود. دندان پزشکی که در حال انجام کارهای تخصصی است، باید برای حفظ سلامت خود از تجهیزات ایمنی نظیر عینک ایمنی استفاده کند. افرادی که به طور دائم در حال کار با مواد شیمیایی هستند، حتما بایداز این تجهیزات برای حفظ سلامت خود استفاده کنند. خرید عینک ایمنی باید با توجه به نوع شغل و نوع خطرات احتمالی در محیط انتخاب شود.

استاندارد طراحی عینک ایمنی

برای ساخت عینک ایمنی استانداردهای مختلفی تعریف شده است که مهمترین آنها دو استاندارد معروف جهانیANSI آمریکا و CE اروپایی هستند. مطابق با این استانداردها، یک عینک ایمنی مناسب باید در برابر پرتاب ذرات پر شتاب به عنوان سدی محافظ عمل کند. همچنین درجه پایینی از کدر بودن برای این عینک ها در نظر گرفته می شود که به دلیل محدود کردن عبور پرتوهای مضر است. استاندارد ANSI Z87.1 تنها عینک هایی را به عنوان محافظ تایید می کند که مجهز به لنزهای پلاستیکی مقاوم و شیشه های سخت شده باشند. این عینک ها مقاومت بالایی در برابر اصابت انواع ذرات خواهند داشت. در این استاندارد تنها نوع جنس لنز مورد بحث قرار نمی گیرد. بلکه نوع و جنس قاب عینک هم باید مورد تایید قرار بگیرد. قاب عینک بایدیکپارچه، بدون منفذ و سازگار با پوست باشد.

کلام اخر

عینک کار نیز مانند دیگر تجهیزات ایمنی شخصی تنوع بسیار زیادی دارد. بدیهی است که هر یک از آنها برای محیط کار خاص و برای شرایط کاری خاص طراحی شده اند. نحوه انتخاب و خرید عینک کار کار پیچیده ای به نظر نمی رسد اما تنوع بالای محصولات انتخاب را سخت خواهد کرد. ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع تجهیزات ایمنی این آمادگی را دارد که در صورت تماس شما با شماره های داخل سایت مشاوره کاملی درباره قیمت عینک کار، نحوه انتخاب بهترین عینک ایمنی دریافت نمایید. ایمن ترافیک کالا به  عنوان تولید کننده عینک ایمنی خرید آنلاین محصولات را برای مشتریان خود فراهم آورده است. ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع عینک ایمنی تلاش دارد برندهای معتبر جهانی را نیز در فروشگاه اینترنتی خود به فروش می رساند.

X